KRS 000 007 1715
zapisz się na newsletter newsletter

Masz problem? Nie wiesz jak go rozwiązać? Potrzebujesz pomocy?

 

Zgłoś się do Poradni "Pokonaj Kryzys"! Specjaliści udzielą odpowiedzi na każde Twoje pytanie, pomogą rozwiązać problem, będą z Tobą tak długo, jak to tylko będzie konieczne!

Poradnia „Pokonaj Kryzys" zaczęła swoje działanie 2 lata temu dzięki wsparciu Fundacji General Electric. Swoją opieką otoczyła ponad 400 osób, które borykały się z wieloma problemami: koniecznością zakupu protez, wózków, leczeniem za granicą, mobbingiem czy chorobami dzieci. Obecnie rozwijamy poradnictwo prawne i psychologiczne, uruchomiliśmy system darów rzeczowych. Służymy pomocą każdemu, kto jej potrzebuje.

Poniżej znajdą Państwo aktualną informację o dyżurach w Poradni. Do prawnika i psychologa prowadzimy zapisy telefoniczne. Pod numerem 22 621 28 09 uzyskają Państwo informację o wolnych terminach. Prosimy o kontakt. Informujemy, że konsultacje ze specjalistami są prowadzone dla osób w trudnej sytuacji życiowej.

Od października dyżurują specjaliści ds. przemocy w rodzinie. Informacje o zapisach pod numerem telefonu 22 621 28 09.

     

Dla pacjentów leczących się na nowotwory i ich bliskich powstała Infolinia Onkologiczna. Zachęcamy do korzystania! Więcej informacji: www.ptpo.or.pl/infolinia/index.php. Warto również zapoznać się z Poradnikami Fundacji Tam i z powrotem. Poradniki do pobrania: http://wspolnadroga.pl/news/aktualnosci/642,poradniki-dla-pacjentow-chorych-onkologicznie/

Jak uzyskać pomoc od Fundacji Wspólna Droga?

- Porady mailowe, telefoniczne, osobiste – wystarczy skontaktować się z nami, umówić

- Bony na leki – tutaj znajduje się regulamin pomocy i wniosek

FAQInfolinia : 801 01 19 18zostań naszym znajomym na :